به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه خواربارفروشان بوکان ، متن اطلاعیه بشرح ذیل آمده است:

در خصوص اقدامات اتحادیه برای جلوگیری از ایجاد بی رویه فروشگاههای زنجیره ای به اطلاع ولی نعمتان خود می رساند در پی پیگیری متعدد اتحادیه خواربارفروشان – اتاق اصناف و اتحادیه های سایر شهرستانهای دیگر وزیر صنعت ، معدن و تجارت برای جلوگیری از تبعات اجتماعی ایجاد فروشگاههای زنجیره ای را در مورخ ۱۳/۰۳/۹۸ طی بخشنامه ای منوط به موافقت هیات رئیسه اتاق اصناف نمود که این امر مورد استقبال مجموعه اصناف واقع و بر این اساس تا مورخ ۱۶/۱۰/۹۷ فروشگاه جدید ایجاد نگردید و در این راستا آرامش روحی به صنف خواربارفروشان بازگشت. منتهی هیات مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار در مورخ  ۱۷/۱۰/۹۷ بخشنامه مربوطه را ابطال و از تاریخ فوق مجدداً توسعه قارچ گونه فروشگاه های زنجیره ای آغاز گردید.

لازم به ذکر است پیگیری – مکاتبات متعدد با مسئولین شهرستان – استانی و کشوری آغاز و جلساتی نیز در این خصوص با مسئولین ادارات ذیربط برگزار که نتایجی هم حاصل گردید.

با توضیحات ذکر شده به اطلاع کلیه اعضای زحمتکش تحت پوشش اتحادیه می رساند هیات مدیره بر اساس وظیفه ذاتی خود دفاع قانونی از حق و حقوق صنفی اعضاء را از طریق مراجع ذیصلاح تا حصول نتیجه به صورت کاملاً قانونی و صنفی بر خود لازم می داند.

لذا می طلبد که اعضای اتحادیه همچون گذشته همکاری لازم را با هیات مدیره معمول و با رعایت حال مصرف کننده کالای خود را با حداقل سود ممکن به مشتریان عرضه دارند.

اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان