بسم الله الرحمن الرحیم
جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقاً
و بگو حق آمد و باطل نابود شد آرى؛ باطل همواره نابودشدنى است
«سوره: الإسراء»
شکر و سپاس بی‌پایان خدای سبحان را که ملت شریف ایران را از نعمت «اسلام» و «ولایت» و «رهبری»‌های حکیمانه و پیامبرگونه حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و خلف صالح و شایسته ایشان حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) برخوردار ساخت تا در پرتو انقلاب اسلامی و اندیشه الهی و منیع پیر روشن ضمیر جماران، ایران و ایرانی به عنوان پرچمدار احیای «تمدن اسلامی» و زندگی در سایه حاکمیت اسلام الگوی نجات‌بخش جامعه بشری در عصر «جاهلیت مدرن» مورد توجه جهانیان قرار گیرد.
با گذشت ۳۹ سال از انفجار نور و وقوع معجزه قرن، گفتمان مقتدر و منحصر به فرد انقلاب اسلامی که بر مبنای اصول، مبانی و ارزش‌های اسلام ناب محمدی(ص) و با اراده ولی‌فقیه و رهبری انقلاب تولید و با شاخصه «دفاع از مظلوم» و «ستیز با ظالم» در سپهر جهانی تبلور پیدا کرده است؛ برغم زنجیره‌ای از نقشه‌ها و توطئه‌های شیطانی نظام سلطه و صهیونیسم، هم اکنون انسجام، اقتدار و سازماندهی جبهه مقاومت را فراتر از جغرافیای ایران و منطقه رقم زده است. جامعه بزرگ اصناف و بازاریان نیز در اقیانوس بیکران ملت غیور و سربلند ایران اسلامی، چون همیشه وفاداری و اعتقاد و التزام خود را به مبانی قدسی جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌کنند.
بدون تردید اصناف و بازاریان که به تعبیر امام راحل (ره) لقب «بازوان ستبر انقلاب» را یدک می‌کشند، در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی که نویدبخش «پختگی» و «بلوغ کامل» نظام مقدس اسلامی ایران است، «وحدت»، «تلاش مضاعف» و «ساختارگرایی» را به عنوان راهبرد ادوار پیش رو ترسیم کرده و با تمام توان به دفاع از آرمان‌های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری خواهند پرداخت.
خیل عظیم اصناف نیز که توانسته است طی ۳۹ سال گذشته از معابر سخت و صعب‌العبور و طاقت‌سوز عبور کنند، برای پنجمین دهه عمر پربرکت جمهوری اسلامی برنامه‌های متعدد و متنوعی دارد. بی‌گمان تمام این اهداف در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و دستیابی به برنامه‌های سند چشم‌انداز ۲۰ ساله و با تکیه بر منویات مقام رهبری تعریف می‌شود.
اثربخشی در افزایش «تولید ناخالص ملی»، توسعه «صادرات غیرنفتی»، «اشتغالزایی»، «رونق اقتصادی» و «روزآمد» کردن واحدهای صنفی در زمره اصلی‌ترین اهداف اتاق اصناف ایران برای آینده روشنتر در عرصه اقتصادی ایران اسلامی خواهد بود. خانواده بزرگ و ۲۴ میلیونی اصناف کشور مانند همیشه در کنار ملت ایران یوم الله ۲۲ بهمن را «فرصتی مبارک» برای تجدید پیمان با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی، امام و شهدای تاریخ‌ساز، بیعت دوباره با مقام معظم رهبری و نمایش توانمندی‌های سرشار خود به جبهه گسترده بد‌خواهان نظام که تغییر ماهیت انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را هدف‌گذاری کرده‌اند قلمداد و این پیام قاطع و معنا‌دار را به آنان می‌دهد که با «لبیک به رهبری معظم» روح تازه‌ای در کالبد انقلاب و نظام اسلامی دمیده و بار دیگر عزت و اقتدار ایران عزیز را بیمه خواهند کرد.
روابط عمومی اتاق اصناف ایران