به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه خواربارفروشان بوکان ، رسول جهانگیری در گفت وگو با خبرنگار اصناف ایران با بیان اینکه اعتماد نمایندگان اصناف به اعضای هیات رئیسه مسئولیت ما را سنگین تر می‌کند، افزود: در حال حاضرگروه خوبی برای مدیریت اتاق اصناف ایران گرد هم آمده اند و ما دیگر در قالب یک فرد تصمیم نخواهیم گرفت بلکه یک گروه منسجم خواهیم بود و نمایندگان اصناف با رای شان به وظیفه خود عمل کردند و اکنون نوبت ماست تا به دنبال مطالبات اصناف باشیم.

وی تصریح کرد: اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف ایران با خرد جمعی و در سایه تعامل و آرامش وظایف را تقسیم کرده اند تا هر کدام بتوانند با توانایی خود گوشه ای از کار را بگیرند و پیگیر مسائل باشند.

جهانگیری تاکید کرد: زحمت گذشتگان اصناف را به هیچ عنوان نفی نمی‌کنیم و جایگاهی که اکنون در آن هستیم نتیجه زحمات گذشتگان اصناف بوده و هر کسی به اندازه توان خود کارکرده است و تا فردی در جایگاه اجرا قرار نگیرد نمیتوانید دیگران را قضاوت کند و امیدواریم در سایه تعامل بتوانیم قسمت اعظم خواسته های صنفی را جامعه عمل دهیم.

عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: مطالب و تصمیات گرفته شده را دسته بندی خواهیم کرد و در اولین اجلاس رسمی به اطلاع نمایندگان اصناف خواهیم رساند.

جهانگیری تصریح کرد: جامعه صنفی مهم ترین نهاد مردمی کشور است که کمتر مورد توجه قرار گرفته و جالب اینست که همیشه دولت و سازمانها به دید مطالبه‌گری به اصناف نگاه می‌کنند در صورتی که می بایست پاسخگوی مطالبات اصناف باشند.

اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان