به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه خواربارفروشان بوکان ، محمودرضا مهرورز امروز در ششمین جلسه شورای اداری آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه راهبرد جمهوری اسلامی ایران توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی روشن شده است اظهار کرد: همچنین ایشان به مذاکره از حیث بین‌المللی نیز اشاره فرموده و در حوزه داخلی نیز مسیر برای همگان آشکار است.

وی با اشاره به اینکه مسائل معیشتی مردم اولویت قوای سه گانه است تصریح کرد: بی‌شک باید در شرایط فعلی، از مدیران خادم دستگیری کرده و راه را برای ادامه خدمت باکیفیت باز کرد.

مدیرکل بازرسی آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه در نیمه نخست سال، ۲۴۰ مورد پیشنهادات اصلاحی به ادارات انجام شده است گفت: سعی و تلاش اداره کل بازرسی استان، بر پیشگیری و کمک به تسهیل امور است.

وی با تاکید بر اینکه یکی از اولویت‌های اصلی اداره کل بازرسی آذربایجان‌غربی در بحث اقتصادی، جلوگیری از فرارهای مالیاتی بوده است افزود: علاوه بر آن، توجه به شبکه بانکی و گمرکات نیز در دستور کار بوده و در این رابطه بسته‌هایی نیز تدارک دیده شده است.

مهرورز با ابراز تاسف از اینکه مدیران در برخی موافع دچار انحراف از قانون شده و کج‌روی می‌کنند بیان کرد: چون از تقوای الهی فاصله گرفته و در این راستا، در آیه ۲۶ سوره مبارکه اعراف آمده است که هیچ چیز زیبنده‌تر از لباس تقوا برای ما نیست.

وی بر لزوم تعامل بیشتر مدیران با حوزه نظارتی به ویژه مدیران اقتصادی تاکید کرد و افزود: متاسفانه در شبکه بانکی تعاملی وجود ندارد که یا متوجه این امر نبوده و یا خود را فارغ از نظارت می‌دانند.

اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان