به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه خواربارفروشان بوکان ، در این جلسه با آخرین تحولات نرخ ارز بر بازار و وجود مشکلات صنفی و اجرای مصوبات جلسه تنظیم بازار استان و سایر موارد صنفی مورد بررسی قرار گرفت.

جعفرصادق اسکندری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی با تاکید بر اجرای مصوبات تنظیم بازار توسط اتحادیه های صنفی اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات اصناف و تنظیم بازار و هماهنگی کلیه اصناف و دستگاه های مربوطه بر رفع موانع پیش رو در برنامه های آتی مد نظر خواهد بود.

وی افزود: ضمن تشکر از حضور آقای حضرت پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جلسه خواستار انعکاس مشکلات پیش روی اصناف و بازرگانان سطح استان از طریق نمایندگان در خانه ملت شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: با تلاش و کوشش و همدلی مردم با مسئولین در راستای حل مشکلات می توان با پیروی از رهنمود های مقام معظم رهبری و حمایت از کالای ایرانی در مقابل استکبار جهانی ایستادگی نمود و جنگ اقتصادی را با پیروزی به پایان رساند.

در پایان جلسه اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف و روسای اتحادیه های صنفی به بیان مشکلات خود پرداختند و خواستار حل مشکلات مطرحه از سوی مقامات استانی خصوصاً نماینده مدعو شدند.

اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان