به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه خواربارفروشان بوکان ، سیدمهدی میرمهدی، رئیس ائتلاف تغییر و توسعه گفت: تاریخ شهادت می‌دهد که بازار و اصناف در برهه های زمانی مختلف پشتیبان و پایبند نظام جمهوری اسلامی بوده اند. بنابراین این پرسش مطرح می شود که با توجه به اقدامات انجام شده اصناف برای حفظ نظام ، چرا جایگاه آنها به اندازه شان و منزلتشان در نظر گرفته نشده است؟

وی تصریح کرد: عده ای در پاسخ به این پرسش به حاشیه سازی‌های بدنه اصناف اعتقاد دارند و آن را علت نزول جایگاه اصناف در میان حاکمیت می دانند.

رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه‌ در توضیح سخنانش افزود: برای ارتقای جایگاه اتاق اصناف تهران و ایران باید فعالان اقتصادی این حوزه بدور از حاشیه باشند و تمام فکر و ذهنشان را برای پیاده سازی راهبردی درست و شفاف و چگونگی افزایش توان این بخش به کار برند.

او تصریح کرد: ما خدمتگزاران فعالان صنفی و بازار هستیم و باتوجه به تهدیدها و کارشکنی ها برای ارتقای جایگاه این بخش پا به میدان گذاشته ایم.

میرمهدی افزود: برنامه‌های هدفمند و مدونی برای بهسازی و نوسازی بازار و اصناف طراحی کردیم و در نظر داریم با مشارکت همه مدیران اتحادیه ها ان را اجرایی کنیم.

وی افزود: باید با انتخاب درست در انتخابات اتاق اصناف تهران سهم خود را در برابر نوگرایی به جا آوریم. از این رو برای رسیدن به این اهداف نیاز به روی کارآمدن افرادی داریم که ارتباط خوبی را در این سال ها با سه قوه برقرار کرده‌اند و قوا و حاکمیت به آنها اعتماد دارند.

اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان