به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه خواربارفروشان بوکان ، حسن عبدی در بازدید از کارخانه سیمان کاوان بوکان که با همراهی کارشناسان صنایع صورت گرفت گفت: این شرکت برای بیش از ۳۵۰ نفر بطور مستقیم و بیش از ۲ هزار نفر بطور غیر مستقیم در منطقه اشتغال زایی داشته است.

وی، با بیان اینکه کارخانه سیمان کاوان بوکان از سال ۱۳۹۰ مشغول تولید بوده و موفق به اخذ پروانه بهره برداری گردیده است افزود: این شرکت یکی از برترین شرکت های تولید با کیفیت سیمان در کشور است که محصولات تولیدی خود را روانه بازار داخل و خارجی کرده است.

عبدی کیفیت محصول، رضایت مشتریان، رعایت حقوق مصرف کنندگان و ایجاد اطمینان در مشتری از نظر عملکرد و بهینه سازی مصرف انرژی را از جمله اهداف شرکت سیمان کاوان عنوان کرد و اظهار داشت: کارخانه شرکت سیمان کاوان تولید کننده انواع سیمان خاکستری با ظرفیت یک میلیون تن در سال با استفاده از آخرین دستاوردهای صنعتی و تکنولوژی می باشد.

شایان ذکر است: این شرکت در سال ۹۴ به عنوان واحد کیفی نمونه استانی از لحاظ کیفیت محصول معرفی شد و همچنین در هجدهمین و نوزدهمین دوره انتخاب صنایع سبز کشور در سال های ۹۵ و ۹۶ به عنوان واحد نمونه محیط زیست کشور (صنعت سبز) از نظر رعایت شاخص های محیط زیستی انتخاب و معرفی شد و در سال ۱۳۹۶ موفق به دریافت پروانه R&D از وزارت صنعت، معدن و تجارت شد.

اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان